• Vybavenie školy

• Priestorové a vnútorné vybavenie školy

Materiálno - technické zabezpečenie:

V škole sa nachádza 9 univerzálnych učební (tried). Žiaci 1. stupňa a piataci majú vo svojich triedach detskú pohovku a koberec, ktoré využívajú pri vyučovaní, oddychu a počas prestávok. V 2. triede je oddychový hrací kútik, ktorý slúži pre deti školského klubu.

Odborná učebňa informatiky- je vybavená 20 počítačmi, takže pri vyučovaní každý žiak pracuje samostatne.

Školská knižnica – je využívaná počas celého školského roka. V poobedňajších hodinách na vypožičiavanie kníh a časopisov, doobeda počas vyučovacieho procesu. Celý knižničný fond je  digitalizovaný a  pravidelne dopĺňaní  o nové publikácie. V knižnici je umiestnená IKT technika pre knihovníka a žiakov a čitateľský kútik.

Dielne na výučbu techniky sú umiestnené v pivničných priestoroch pod materskou školou. Sú vybavené pracovnými stolmi s potrebným pracovným vybavením.

V školskom roku 2009/2010 sa zrekonštruovali priestory bývalej kotolne (z dôvodu plynofikácie), čím vznikla malá telocvičňa s rozlohou 63 m². Okrem toho sa na vyučovanie telesnej výchovy využíva školská chodba s plochou 180 m².

Za priaznivého počasia sa využíva školské  ihrisko a drevená letná telocvičňa (zakúpená z finančných prostriedkov získaných z 2% z daní rodičov) a doskočisko na hornom školskom dvore.

Vybavenie kabinetov je postačujúce, ale je potrebné pomôcky pravidelne obnovovať a vymieňať za modernejšie, mnohé z vybavenia pochádza ešte z prvotného vybavenia školy.

Pri obnove učebných pomôcok sú veľmi nápomocní rodičia, projekty EÚ a sponzori školy, čo umožňuje tvorivejšie, efektívnejšie a zaujímavejšie vyučovanie.

Stravovanie žiakov je zabezpečované v školskej výdajni jedál v areáli školy.