• Projekt -  Spolu múdrejší 3

Začiatok kalendárneho roka 2022 sa u nás tento rok spojil aj s podávaním žiadosti o ďalšiu časť projektu Spolu múdrejší. Naša škola bola úspešná vo výzve na  program Spolu múdrejší 3 a bude sa realizovať od 17.1.2022 až do 17.6.2022 . Cieľom výzvy je vytvárať podmienky na zlepšovanie vedomostí a zručností žiakov mimo vyučovania, prostredníctvom kvalitného a dostupného doučovania a slúži na zmierňovanie dopadov pandémie vo vzdelávaní na základných školách ako aj zmiernenie negatívneho dopadu pandémie na ďalšie vzdelávanie žiakov. Realizácia prebieha prostredníctvom kvalitného a dostupného doučovania žiakov, ktorí sú ohrození školským neúspechom alebo, ktorí potrebujú pomoc s učivom. Do programu sú zapojení 7 pedagógovia a  35 žiakov zo 7.tried . Doučovanie prebieha v poobedňajších hodinách z predmetov slovenský jazyk, matematika, biológia, geografia, dejepis, fyzika, chémia a telesná výchova. Držme si preto palce, aby sme mohli našim žiakom poskytnúť šancu byť múdrejší.