• Oznam

• Riaditeľstvo ZŠ , M.R. Štefánika 2007, Čadca Vám oznamuje, že výdaj varenej stravy pre žiakov v ŠJ pri ZŠ, M.R. Štefánika a ZŠ s MŠ Horelica bude od 16. septembra 2019.

• OZNAM

• Od 01. 09. 2019 nadobudla účinnosť novela zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti MPSVaR , ktorá sa okrem iného týka aj poskytovania dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa.

•             Dieťa materskej školy v hmotnej núdzi, dieťa predškolák alebo žiak základnej školy má nárok na dotáciu ( 1,20€) iba v prípade, ak sa zúčastní výchovno-vzdelávacieho procesu v škole a odoberie obed! Za neodhlásenú stravu sa dotácia k stravovacím návykom neposkytuje, zákonný zástupca je povinný za včas neodhlásenú stravu uhradiť stravné v plnej výške!

•             V prípade neprítomnosti dieťaťa/žiaka v škole je povinnosťou zákonného zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy deň vopred do 14:00 hod. telefonicky na čísla: 0918215043, 0910550035, prípadne osobne v kancelárii ŠJ / nie cez SMS a e-mail! / V pondelky odhlasujeme od 07:00 do 07:30 hod.

Nepodpísané, nečitateľne podpísané alebo neskoro odovzdané stravné lístky nebudú odhlásené a nie je možné na ne uplatniť preplatok.

Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

vedúca ŠJ