• Platba stravného - OZNAM

•

Oznamujeme vám, že od januára 2020  Školská jedáleň, M. R. Štefánika v Čadci, prechádza na čipový systém.

Za žiakov kľúčenky prevezmú   ZÁKONNÍ   ZÁSTUPCOVIA !!!

• v prípade, ak si stravník zabudne kľúčenku, obed dostane až po nahlásení v kancelárii ŠJ, kde dostane náhradný (jednodňový) lístok
            • pri strate kľúčenky si  stravník  musí novú zakúpiť za poplatok  4,80 €
            • po ukončení povinnej školskej dochádzky, resp. prestupe na inú školu, je stravník povinný čip vrátiť, alebo ho uhradiť v plnej výške 4,80 €

Výdaj čipových kľúčeniek stravníkom  sa uskutoční v školskej výdajni jedál na Horelici dňa:  2. januára 2020.

ÚHRADA   STRAVY

Žiaci ZŠ  (I. a II. stupeň) a deti MŠ predškoláci – úhrada stravného jednorazovo za mesiace január až jún, najneskôr                      do 10. januára 2020. (Platba nesmie byť zrealizovaná v   D E C E M B R I   2019   !!! , ale až v januári!!)

Suma na úhradu:

Žiaci ZŠ I. stupeň:   25,11 €  (24,- € réžia + 1,11 € potraviny)

Žiaci ZŠ II. Stupeň:  35,10 €  (24,- € réžia + 11,10 € potraviny)

Ostatní stravníci uhrádzajú stravu mesačne vždy vopred na účet ŠJ do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca.

Posledná platba na mesiac jún musí byť zrealizovaná do 10. mája 2020.

Číslo účtu ŠJ

Spôsob platenia stravného:

• Trvalým príkazom v banke
            • Internetbankingom
            • Vkladom v hotovosti v banke na účet
            • NIE   ŠEKOM   !!!

Do kolónky variabilný symbol  (VS)  vpíšte Váš variabilný symbol, ktorý Vám bol odovzdaný v mesiaci september 20219. Bez VS nie je možné platbu identifikovať, preto je nutné uvádzať ho pri zadaní každej platby. VS sa u stravníkov počas celého obdobia nemení.

Do kolónky správa pre prijímateľa uveďte meno, priezvisko, triedu  a označenie mesiaca, za kt. sa uskutočňuje platba.

Vrátenie preplatkov:  preplatky za odhlásené obedy sa vyúčtujú k  30. 06. a preplatok bude poukázaný na účet, ktorý ste uviedli v zápisnom lístku, v mesiacoch júl, august.